Про компанію

Вас вітає
PASTOURELLE
Дуже раді Вашій зацікавленості нашою компанією та запрошуємо познайомитись
ближче!

Pas­tourelle – українська гастро-мануфактура з виробництва сирів у білій благородній плісняві.

Pas­tourelle – це смачні свіжі сири, приготовлені за оригінальною рецептурою з екологічно чистого та високоякісного молока від корів породи Джерсей.

Використовуючи тільке незбиране молоко вищого гатунку, плісняву культуру французського походження, традиційне піклування про сири на кожному етапі виробництва, дотримання світових стандартів безпеки – створюємо унікальні та оригінальні сири Pastourelle.

АлтінЧіз, Кремажур, Брі, Камамбер – в класичному виконанні, з прованськими травами, паприкою та з попелом, а також наш ексклюзивний рожевий брі!
Ми доставляємо гастро-задоволення у будь-яку точку України!

З 2014 року успішно працює гастро-мануфактура Pas­tourelle, виробничі потужності якої знаходяться у Сумській області.
Ми пишаємось своїм унікальним географічним положенням заводу – знаходженню в екологічно чистих заповідних місцях Сеймського регіонального ландшафтного парку та Мезінського національного природного парку.
Вже десятки років ця территорія продовжує залишатися історичним центром молочного виробництва та сироваріння.
А ми — раді прославляти цей край сучасними гастрономічними шедеврами Pastourelle.

Місія нашої компанії – мануфактурне виробництво якісних м’яких сирів для поживного та здорового харчування, що дарують незабутні гастрономічні враження нашим поціновувачам!

Адже кожному шматочку сиру, вкритому тонкою скоринкою благородної плісняви, притаманний характерний яскравий смак та незабутній післясмак з відтінками горіхів, грибів, трав, фруктових тонів.

ТРАДИЦІЙНІ РЕЦЕПТИ У СУЧАСНОМУ ЗВУЧАННІ
РЕЦЕПТУРИ

Ми цінуємо і кожного дня розвиваємо культуру розуміння та споживання м’яких сирів з білою пліснявою!

Cири ТМ «Pas­tourelle» виготовляються з незбираного молока вищого гатунку корів породи Джерсей та Голштинської, які є найпродуктивнішими по складу бета-козеїну у молоці.

На виробництві ми користуємось виключно французькими заквасками.
Молоко, що проходить ретельне очищення та пастеризацію при оптимальній температурі, зберігає свою користь та фізико-хімічні властивості.
Тому сири Pas­tourelle містять велику кількість білків, вітамінів, амінокислот, при низькому складі лактози (0,1–1,8%) та відсутності углеводів – усе це зумовлює їх високу цінність для організму та легкість засвоювання.

М’які сири з білою пліснявою дозрівають від скоринки до центру. На перших етапах м’ясисте сирне тісто є щільним та обрамлене пухнастою білою скоринкою, проте у процесі дозрівання сирна маса стає ніжною та пластичною, а сир набуває бажаного та впізнаваного смаку.
Протягом усього терміну зберігання смак сиру не тільки посилюється, а ще й доповнюється новими нотами.

«Для того, щоб створювати кращий продукт у контексті не тільки України, а й усього світу, варто на кожному етапі виробництва, у кожній деталі – робити свою роботу якнайкраще, за найвищими стандартами якості. Щоб кожна дія була наповнена любов’ю до свого споживача, своєї команди та ринку, який формуєш.»

Юлія Лисюк, керуючий партнер «PASTOURELLE»

НАЙСУЧАСНІШЕ ТА ВІДПОВІДАЛЬНЕ
ВИРОБНИЦТВО

Для нас дуже цінні та важливі: довіра наших споживачів, прозорість, чесність та безпека виробництва. На цих принципах базуються усі процеси нашої гастро-мануфактури, відповідальність кожного з нашої великої команди та захоплення спільною справою.

Ми фанатично піклуємось про чистоту на виробництві.
За цим стежить сертифікована внутрішня лабораторія. За критеріями «чистоти та безпеки» аналізуються уся сировина та упаковка, персонал, усе обладнання, яке контактує з сиром. Навіть повітря, що циркулює у всіх виробничих приміщеннях, проходить дезінфекцію, антимікробну обробку та контроль мікробіологічніх показників, температури та вологості.

Продукція ТМ «Pas­tourelle» виробляється за традиційними французькими технологіями, а всі процеси виконуються відповідно до системи управління безпечністю харчового виробництва европейского рівня ДСТУ ISO 22000:2007.

Наші сири фасуються у високотехнологічний дихаючий фольгований папір та картон. Ми дбаємо не тільки про смак та якість нашого сиру, а ще й про екологічну безпеку нашої продукції.

PASTOURELLE — Від ідеї і до пакування — з любов’ю до нашої планети та всього живого на ній!

Наша робота відмічена нагородами
нагороди
За виробництво високоякісної продукції ТМ “Pas­tourelle” Диплом лауреата національної премії ГРАН-ПРІ “ВИЩА ПРОБА”
За здобуття права першостікомпанії серед споживачів товарів та послуг України, що підтверджено фінансово-економічними показниками підприємства, згідно КВЕД 10.51 “Перероблення молока, виробництво масла та сиру” Національний сертифікат Вибір споживача 2019
За здобуття права першості компанії серед споживачів товарів та послуг України, що підтверджено фінансово-економічними показниками підприємства, згідно КВЕД 10.51 “Перероблення молока, виробництво масла та сиру” Національний сертифікат Вибір споживача 2018